Komunikacja Miejska w Bielsku-Białej w dniu 21 kwietnia – bezpłatna

Linia nr 24

W dniu 21 kwiet­nia 2024 r. (dzień II tury wybo­rów samo­rzą­do­wych) wpro­wa­dzo­ne zosta­je bez­płat­ne korzy­sta­nie z Komu­ni­ka­cji Miej­skiej w Biel­sku-Bia­łej na wszyst­kich liniach auto­bu­so­wych MZK. Bez­płat­na komu­ni­ka­cja publicz­na ma na celu uła­twie­nie dostę­pu do loka­li wybor­czych oraz zachę­ce­nie miesz­kań­ców do aktyw­ne­go uczest­nic­twa w gło­so­wa­niu.

Linia nr 24
Linia nr 24