Zmiana rozkładu jazdy linii nr 2 od 2 stycznia 2024 r. Dodatkowe kursy do Wilkowic

Linia nr 2

Wydział Komu­ni­ka­cji Urzę­du Miej­skie­go w Biel­sku-Bia­łej infor­mu­je, że od 2 stycz­nia 2024 r. (wto­rek) wpro­wa­dzo­ny zosta­je nowy roz­kła­dy jaz­dy linii nr 2 w dni robo­cze zakła­da­ją­cy sta­łe czę­sto­tli­wo­ści kur­so­wa­nia w cią­gu dnia oraz uru­cho­mie­nie dodat­ko­wych kur­sów do przy­stan­ku Wil­ko­wi­ce Gór­ne.

Dzię­ki tej zmia­nie w dni robo­cze na tra­sie do Wil­ko­wic Gór­nych licz­ba połą­czeń wzro­śnie z 38 do 44 (tj. z 19 do 22 par połą­czeń). Pomo­że to roz­ło­żyć wystę­pu­ją­ce wyso­kie poto­ki pasa­żer­skie w godzi­nach szczy­tów komu­ni­ka­cyj­nych.

Nowe roz­kła­dy jaz­dy są już dostęp­ne w apli­ka­cji OnTi­me oraz na stro­nie rozklady.bielsko.pl

Aby wyszu­kać nowy roz­kład jaz­dy nale­ży wybrać numer linii, klik­nąć na kon­kret­ny przy­sta­nek, a następ­nie wybrać z kalen­da­rza datę 2 stycz­nia 2024 r.

Nowe tabe­la­rycz­ne roz­kła­dy jaz­dy waż­ne od 2 stycz­nia 2024 r.:

Linia nr 2 – kie­ru­nek: Wil­ko­wi­ce Gór­ne

Linia nr 2 – kie­ru­nek: Osie­dle Koper­ni­ka

Linia nr 2 – pozo­sta­łe przy­stan­ki

Linia nr 2
Linia nr 2