Zakończyliśmy konkurs pod nazwą “Wykiwaj podwyżki z biletem miesięcznym lub 30-dniowym”, którego celem było wymyślenie hasła reklamowego zachęcającego do kupowania biletów okresowych (miesięcznych i 30-dniowych). Dla autorów zwycięskich haseł przygotowane zostały nagrody — głośnik z technologią Bluetooth, bezprzewodowe słuchawki i bilety miesięczne.
Komisja konkursowa zdecydowała o wyborze haseł:
1 miejsce — “Miesięczny kupujesz — najwięcej zyskujesz“
2 miejsce — “Miesięczne bilety to same zalety!“
3 miejsce — “Wykup sobie miesięczny spokój”
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i wkład włożony w przygotowanie haseł. Kampania promocyjna “Wykiwaj podwyżki!” jest organizowana przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej. Partnerem akcji jest Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej sp. z o.o.

